iPhone İçin 4.5 Ayarı Nasıl Yapılır?

Blogolik Yazar tarafından 24 Eylül 2016 tarihinde yazılmıştır.

iPhone İçin 4.5 Ayarı Nasıl Yapılır?

1 Nisan 2016 tarihi itibariyle ülkemizde 4.5 G hizmeti tüm operatörler tarafından kullanıcılara sunuldu. iPhone cihazları için 4.5 G ayarlarının nasıl yapılacağına değinmeden önce hangi modellerin bu teknolojiyi desteklediklerini belirtelim. iPhone 5 ve üzeri tim cihazların 4,5 G hizmetinden yararlanacağı gibi iPhone 4s ve öncesi modeller bu internet hızını desteklemeyecekler. Destekleyen modeller bilgisini de verdikten sonra iPhone için 4,5 G ayarlarının nasıl yapılacağına göz atalım.

Öncelikle kullandığınız operatörün en yakın şubesine giderek hattınızı 4,5 G uyumlu hale getirebilirsiniz. Bu işlemden sonra yapmanız gereken ufak detaylar kalmıştır. Diğer işlemleri uygulamak için telefonun “Ayarlar” bölümüne gidin. Açılan pencere de “Hücresel” seçeneğine dokunun. Ardından karşınıza çıkacak olan “Ses ve Veri” seçeneğine dokunarak mevcut bağlantınızı “LTE” olarak değiştirin. Belirtilenleri yaptıktan sonra iPhone 4,5 G için hazır duruma gelecek. 4,5 G hızı her modelin “Cat” desteğinden dolayı değişecek olup, en hızlı indirme özelliği LTE Cat6 300/50 Mbps ile iPhone 6s ve 6s plus cihazlarında bulunacak.

3 sene önce yazılmıştır.
"iPhone İçin 4.5 Ayarı Nasıl Yapılır?" bu yazı 24 Eylül 2016 tarihinde saat 20:26 sularında "Cep Telefonları" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 81 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)