iPhone Garanti Sorgulama Nasıl Yapılır?

Blogolik Yazar tarafından 22 Eylül 2016 tarihinde yazılmıştır.

iPhone Garanti Sorgulama Nasıl Yapılır?

Günümüzde her teknolojik ürünlerin belli bir garanti süresi olmasıyla beraber telefonlar içinde bu durum aynıdır. iPhone cihazlarının garanti kapsamlarını inceleyecek olursak yurt içinden alınan bir iPhone’un garanti süresi 2 sene iken yurt dışından getirip Türkiye’de kullanacak olduğunuz cihazın garanti süresi 1 yıldır. Gerek telefonunuzu satmak istediğiniz zamanlarda gerekte ikinci el bir telefon almak istediğiniz zamanlar ya da sadece bilgi amaçlı garanti süresini öğrenmek isteriz. Bu durumda iPhone’nun garanti kapsamında olup olmadığını nasıl öğrenebiliriz adım adım anlatalım.

İnternet tarayıcınızda arama motoruna “iPhone garanti sorgulama” yazarsanız ilk sırada “servis ve destek kapsamınızı kontrol edin” başlıklı Apple sitesini göreceksiniz. Bu linke tıklayıp giriş yaptığınız zaman açılan sayfada “donanımınızın seri numaranı girin” seçeneği yer alacak. Numara ile beraber ekranda bulunan simgeleri de “lütfen kodu girin” alanına yazdıktan sonra öğrenmek istediğiniz tüm bilgiler Türkçe bir şekilde karşınıza çıkacaktır. Doğrudan garanti sürenizi öğrenmek isterseniz “tahmini son kullanma tarihi” başlıklı kısmı inceleyerek cihazınızın ne kadar garantisi kaldığını öğrenebilirsiniz.

2 sene önce yazılmıştır.
"iPhone Garanti Sorgulama Nasıl Yapılır?" bu yazı 22 Eylül 2016 tarihinde saat 23:59 sularında "Cep Telefonları" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 84 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)