iPhone Animasyonları Nasıl Kapatılır?

Blogolik Yazar tarafından 22 Eylül 2016 tarihinde yazılmıştır.

iPhone Animasyonları Nasıl Kapatılır?

iPhone’da animasyon uygulamaları kullanıcıların bazen canlarını sıkmaktadır. Yapılacak bir çalışma esnasında dikkatlerin dağılmasına neden olmaktadırlar. Bu durum nedeni ile bir çok kullanıcı tarafından bu özellik defalarca eleştiri yağmuruna tutuldu. Animasyonların yavaş olmasından şikayetçi olan kullanıcılar nedeni ile Apple, bu şikayet ve eleştirilere kulak vererek iOS 8 ile birlikte animasyonların hızlarını artırma çalışmaları yapmıştır. Ancak bu çalışmaya rağmen kullanıcıların bu şikayetleri son bulmadı.

iPhone kullanıcıları animasyonların hızlandırılması sorununu çözmek için Jailbreak işlemine başvurmuşlardır. Ancak iOS 9.3 ile güncelleştirme yapıldığından animasyonları hızlandırmak mümkün olmamaktadır. Peki animasyon kapatma işlemi nasıl yapılır?

Öncelikle kullanıcıların ana ekranda bulanan ayarlar kısmına tıklama gerekmektedir. Ayarlara girdikten sonra genel bölümüne tıklanır. Genel bölümüne girildikten sonra erişebilirlik sekmesine tıklanarak burada yer alan hareketleri azalt bölümüne tıklanır. Hareketi azalt bölümüne tıklandıktan sonra animasyonların yavaş hareket etmesi gibi bir durum ortadan kalkacaktır. Bu özellik ile  iPhone’un çalışma hızı da artacaktır.

2 sene önce yazılmıştır.
"iPhone Animasyonları Nasıl Kapatılır?" bu yazı 22 Eylül 2016 tarihinde saat 23:07 sularında "Teknoloji" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 50 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)