iphone 5E Modeli Ve Fiyatı

Blogolik Yazar tarafından 14 Ocak 2016 tarihinde yazılmıştır.

iphone 5E Modeli Ve Fiyatı

Merhaba arkadaşlar bugün sizler için güzel bir haberim var özellikle iphone kullanıcıları için güzel bir haber olacak. İphone aldığı karar ile iphone 6s çıkarmaktan vazgeçerek iphone 5 E modelini çıkartacağını duyurdu. Yeni modelin tasraımı  iPhone 5S’e benzeyecek ve 4” büyüklüğünde olacak.. iPhone 6 ‘dan sonra 6S’in çıkması beklenirken, Geçtiğimiz günlerde Apple 2016 telefonu olarak 5E adında bir cihaz çıkaracağını açıkladı.

Peki bu E nedir diye merak edenler için anlatayım bildiğiniz gibi iPhone 5C’de ”C” harfi bize Color kelimesini baş harfi olarak renk seçeneklerini adıyla birlikte getirmişti. Ama  iPhone 5E de ne gibi özellikler olacak diye merak ediyorsanız oda şu şekilde olacak.

İphone 5E’ de VoLTE, NFC ve Apple pay gibi özellikler karşımıza çıkıyor. Bu yeni telefon modelinin Mart ayında özel bir tanıtım sayesinde tanışacağız.

Donanım özellikleri olarak; A9 işlemci modeli, Ram belleği olarak 1 Gb ve 8MP kamera çözünürlüğü ile üretilecek telefonun 16 ve 64 GB iki modeli olacak. Ekonomik olarak da kullanıcılarına hitap etmeyi planlayan 5E, 500 Dolar’ın altında satışa sunulacağı için çok kişi tarafından tercih edilecek.

5 sene önce yazılmıştır.
"iphone 5E Modeli Ve Fiyatı" bu yazı 14 Ocak 2016 tarihinde saat 20:54 sularında "Cep Telefonları" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 268 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)