iPhone 11’e Özel Kılıf Duyuruldu

Blogolik Yazar tarafından 22 Kasım 2019 tarihinde yazılmıştır.

iPhone 11 akıllı telefonuna özel yeni bir kılıf piyasaya sürülüyor. İşte ayrıntılar…

Cupertino merkezli marka, bu kılıf ile Iphone 11 serisinin %50 daha fazla pil ömrüne sahip olduğunu iddia ediyor. Yeni Iphone serisinin, zaten mükemmel bir batarya ömrüne sahip olduğunu belirtmekte fayda var. Ayrıca, akıllı kılıfın pil yüzdesini ve telefonunuzdaki arkadaş listenizi, iOS widget’ini kullanarak görebilirsiniz.

Kendinden öncekilerden farklı olarak, yeni nesil Apple Akıllı Batarya Kılıfı, sağ kenarında özel bir kamera düğmesi ile birlikte geliyor. Düğmeye dokunduğunuzda fotoğraf çekebiliyor, uzun bastığınızda hızlı çekim videosu başlatabiliyorsunuz.

Apple, Iphone 11 İçin Akıllı Batarya Kılıfı Üretti!
Cihaz kilitli olsa bile kamera uygulamasını bu düğme sayesinde çalıştırabiliyorsunuz. Kılıfı şarj etmek için USB-PD hızlı şarj cihazlarını kullanabiliyorsunuz. Ekstra olarak, kılıf aynı zamanda cihazınızı kılıfınızla birlikte şarj edebileceğiniz bir olanak da sağlıyor.

Daha önce de belirtildiği gibi, üçüncü nesil Apple Smart Battery Kılıfları Iphone 11 ailesinin tümü için üretildi. Kılıf, Iphone Pro ve Pro Max çeşitleri için White, Black ve Pink Sand olmak üzere üç renk seçeneğinde satışa sunulacak. Öte yandan, kılıf normal Iphone 11 için White ve Black olmak üzere iki renk seçeneğiyle gelecek. Tüm kılıf çeşitleri 129 dolarlık (735 Türk Lirası) aynı fiyat etiketiyle piyasaya sürülecek. Bakalım ürün bu yüksek fiyatına rağmen önemli bir satış başarısına ulaşabilecek mi?

12 ay önce yazılmıştır.
EtiCanlar:
"iPhone 11’e Özel Kılıf Duyuruldu" bu yazı 22 Kasım 2019 tarihinde saat 00:50 sularında "Genel" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 7 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)