iPhone 11 Ön Kamerasının Skoru Belli Oldu

Blogolik Yazar tarafından 7 Mayıs 2020 tarihinde yazılmıştır.

iPhone 11 selfie kamerasının nasıl bir performans ortaya koyduğu belli oldu. İşte detaylar…

Apple‘ın satış rekorları kıran telefonu iPhone 11 birçok kişi için oldukça iyi bir tercih olarak görülüyor. Farklı renkleri ve diğer iPhone’lara göre de uygun fiyatı ile tercih sebebi olurken telefonun kamera performansı da Apple tarafından sürekli olarak öne çıkartılıyor. Bugün DxOMark sitesinde ortaya çıkan iPhone 11 selfie puanı ise ciddi anlamda hayal kırıklığı yarattı diyebiliriz.

iPhone 11 yapılan testten 91 puan alarak 13. sıraya geldi ama şöyle söylemek lazım. Hemen önünde 9. sırada dört telefon bulunuyor. iPhone 11 Pro Max, Google Pixel 3, Pixel 4 ve Samsung Galaxy Note 9 iPhone 11’in önünde bulunan telefon modelleri.

DxOMark editörleri telefonun yakın odaklama tarafında kusursuz olduğunu ama bir selfie çubuğuna telefonun konduğunda bu noktada odak sorunları yaşayabildiğinin altını çiziyor. Ancak bunu da telefonu yakınlaştırdığınız zaman fark edebiliyorsunuz. Yani DxOMark yine her zaman olduğu gibi ucu açık yorumlara devam ediyor.

Listenin en başında ise 103 puan ile Huawei P40 Pro bulunuyor. 100 puanlı Huawei Nova 6 5G ve Galaxy S20 UItra modellerini 99 puan ile Galaxy Note 10 + 5G modeli takip ediyor. Bu bağlamda Huawei ve Samsung’un dikkat çektiğini söyleyebiliriz.

7 ay önce yazılmıştır.
EtiCanlar:
"iPhone 11 Ön Kamerasının Skoru Belli Oldu" bu yazı 7 Mayıs 2020 tarihinde saat 22:54 sularında "Cep Telefonları" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 2 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)