iPhone 11 İçin Beklenen Tanıtım Yapıldı!

Blogolik Yazar tarafından 11 Eylül 2019 tarihinde yazılmıştır.

iPhone 11 modelinin tanıtılması bir süredir bekleniyordu ve Apple heyecanla beklenen tanıtımı nihayet gerçekleştirdi.

phone11’in önünde ve arkasında selefi ile kıyaslandığında daha sağlam camlar kullanıldı. Alt renk seçeneğiyle gelen telefonda 6.1 inç büyüklüğünde LCD ekran kullanılıyor.

Telefonun arka tarafında çift kamera kullanıldığında söz ettik. Bu kameralar 12 megapiksel geniş ve 12 megapiksel ultra geniş açılı iki kamere yer alıyor. Yeni nesil HDR özelliği ile desteklenen kamerada artık gece modu özelliğini göreceğiz. Geniş açılı kamera ile çekim yaparken aynı zamanda sahnenin daha geniş açılı kameranın da ön izlemesi görünüyor. Kamera özellikleri arasında hızlı video özelliği de bulunuyor. Fotoğraf çekerken uzun basarsanız arka planda video çekimi gerçekleşiyor.

iPhone11’in içinde Apple’ın en güncel A13 Bionic işlemcisi var. Doğal olarak A13 Bionic’in “akıllı telefonlardaki en hızlı CPU” ve “akıllı telefondaki en hızlı GPU”ya sahip olduğunu söyleyebiliriz.

iPhone11’de 12 megapiksel çözünürlüklü ön kamera yer alıyor. 4k 60 fps video kayıt desteği sunan kamerada aynı zaman ultra ağır çekim özelliği de mevcut. Dolby Atmos tarafından desteklenen telefonda su direnci daha geliştirildi. Daha hızlı yüz tanıyabilen telefon, iPhone XR ile kıyaslandığında bir saat daha fazla pil süresi sunuyor.

iPhone11 sürpriz bir şekilde 699 $’dan satışa sunulacak. Daha önceki sızıntılarla kıyaslandığında fiyatın 50 $ daha az olduğunu görüyoruz. Bakalım 699 Dolar fiyatıyla nasıl bir satış performansı gösterecek?

4 ay önce yazılmıştır.
EtiCanlar:
"iPhone 11 İçin Beklenen Tanıtım Yapıldı!" bu yazı 11 Eylül 2019 tarihinde saat 08:49 sularında "Genel" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 6 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)