İpad’de Whatsapp Web Uygulaması Nasıl Kullanılır?

Blogolik Yazar tarafından 21 Eylül 2016 tarihinde yazılmıştır.

İpad’de Whatsapp Web Uygulaması Nasıl Kullanılır?

Gerek ipad’de gerekse ipod’da Whatsapp kullanmak mümkündür. Yapılacak bir kaç basit uygulama ile kullanıcılar bu imkandan faydalanabilmektedirler. Bunun için kullanıcılar öncelikle ipad veya ipod’larından safari tarayıcısını açmaları gerekmektedir. Safari tarayıcısı açıldıktan sonra web.whatsapp.com adresine giriş yapılır. Bu adrese giriş yapıldıktan sonra safari otomatik olarak sayfayı Whatsapp.com’a yönlendirecektir.

Daha sonra adres çubuğunun yan tarafında bulunan yenileme çubuğuna masaüstü sürümüne git butonu görülene kadar hiç bırakılmadan basılı tutulur. Basılı tutma ile birlikte ortaya çıkan masaüstü sürümüne git butonuna bastıktan sonra QR kodu görülecektir ve bu kodun görüldüğü Whatsapp web sayfası çıkacaktır. Whatsapp web sayfasındaki QR kodunun okutulması için Iphone’da ayarlar- Whatsapp web, Android için ise menü- Whatsapp web yolları izlenir. Bu kod bu ayarlamalar ile okutulduktan sonra Whatsapp wen Ipad ve Ipod’da kullanılır hale gelmektedir.

Telefon haricinde tabletlerde de bu özelliğin kullanılması ile birlikte Whatsapp aynı anda birden fazla cihazlarda da kullanılma özelliği ile kullanıcılara büyük yararlar sağlamaktadır.

2 sene önce yazılmıştır.
"İpad’de Whatsapp Web Uygulaması Nasıl Kullanılır?" bu yazı 21 Eylül 2016 tarihinde saat 23:02 sularında "Teknoloji" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 112 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)