iPad Pro Yüksek Performansıyla Taktir Topladı

Blogolik Yazar tarafından 25 Mart 2020 tarihinde yazılmıştır.

iPad Pro performans testine tabi tutuldu ve sergilediği yüksek performans ile taktir toplamayı başardı.

Cupertinolu teknoloji devi Apple’ın geçtiğimiz günlerde tanıttığı yeni iPad Pro modeli bugün sipariş verenlere teslim edilmeye başlandı. PC’lerin yerini alacak denilen tabletin Geekbench performans testi sonuçları da bu sayede ortaya çıktı. iOS/iPadOS cephesinde dengeleri altüst eden bu model, testin tek çekirdek bölümünden 1.114 puan ve çoklu çekirdek bölümünden ise 4.654 puan almayı başarıyor.

Apple A12Z yonga seti ile iPhone 11 Pro Max‘i çoklu çekirdek testinde geride bırakan tablet, asıl farkı Metal testte açıyor. Metal test bölümünden 9.019 puan alan tablet, Apple A10X yonga setli modele yaklaşık olarak 2.500 puan fark atmayı başarıyor. Türkiye’de 6.399 TL’den başlayan fiyatlar ile satışa sunulacak olan bu model, yüksek fiyatlı klavye aparatı ile dikkat çekiyor.

Eğer tableti gerçek bir PC gibi kullanmak isterseniz 2.299 TL‘ye Magic Keyboard ve Smart Keyboard Folio almanız gerekiyor. Biraz lüks bir tüketim olan bu modelin PC’lerin yerini tam anlamıyla almasa da alanında rakipsiz olduğunu söyleyebiliriz. Bakalım ilerleyen süreçte neler olacak ?

6 ay önce yazılmıştır.
EtiCanlar:
"iPad Pro Yüksek Performansıyla Taktir Topladı" bu yazı 25 Mart 2020 tarihinde saat 22:38 sularında "Teknoloji" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 4 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)