İos 9 İndirmek Ve Yüklemek İçin Bu Adımları Takip Edin

Blogolik Yazar tarafından 3 Haziran 2016 tarihinde yazılmıştır.

İos 9 İndirmek Ve Yüklemek İçin Bu Adımları Takip Edin

Güncelleme geldiğinden kullancılıların çoğu iOS9 yüklerken bir çok hata ile karşılaşıyor.  Öncelikle ios9 hangi Apple cihazlara geldi onları görelim. Iphone (4S, 5, 5C, 5S, 6, 6PLUS, 6S, 6S PLUS) İPAD (2, 3, 4, AİR 1, AİR 2, PRO, MİNİ 1, MİNİ 2, MİNİ 3, MİNİ 4) İPOD TOUCH (5, 6) cihazları İOS 9 desteklemektedir.

iOS 9 İndirmek ve Yüklemek İçin Bu Adımları Takip Edin. I’Tunes en son versiyonu kurulur ardından cihazınızla uyumlu iOS 9 kurulum dosyasını indirin. İOS cihazınızda iPhone’umu Bul özelliğini kapatın aksi takdirde kurulum yapılmayacak ve cihazınız hata verecektir. Bu yüzden ilk öncelikle bul özelliğini kapatmaya özen göstermeliyiz. Cihazınızı bilgisayarınıza bağladıktan sonra yapmanız gereken ise Itunes programını çalıştırmak. iTunesdan Ayarlar bölümü altında Özet bölümüne tıklayın ve klavyenizde shift tuşuna ( Mac cihazlarda alt tuşu ) basılı tutarak karşınıza çıkan ekrandan sıfırla, fabrika ayarlarına çevir tarzında olan ifadeye basarak cihaz sıfırlanır. Ardından IPSW dosyası indirerek kurulumu tamamlayın.

Farklı bir yöntem ise On The Air. Cihazının şarjı %50’den fazla olduğunda ve depolama alanının en az 1.3 GB boş depolama alanına sahip olduğunuzdan emin olduktan sonra cihaz ayarlarına gidin ayarlar altındaki genel bölümünden yazılım güncellemeyi seçin. İndir ve yükle tuşuna basarak kurulumu tamamlayabilirsiniz.

4 sene önce yazılmıştır.
"İos 9 İndirmek Ve Yüklemek İçin Bu Adımları Takip Edin" bu yazı 3 Haziran 2016 tarihinde saat 01:29 sularında "Faydalı Bilgiler" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 72 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)