İOS 8.3 Sorunlarını Düzeltiyoruz

Blogolik Yazar tarafından 1 Temmuz 2016 tarihinde yazılmıştır.

İOS 8.3 Sorunlarını Düzeltiyoruz

Türkçe SİRİ olarak Türkiye’ye giriş yapan İOS 8.3 işletim sistemi. Kısa bir süre sonra sizlerin de bildiği gibi sorun veremeye başladı. Bunu üzerine İOS yazılım sahibi olan Apple yazılım üzerin de oluşan sorunları çözümleme yoluna gitti. İOS 8.3 sürümün de oluşan sorunlar ise bildiğiniz gibi İOS 8.3 sürümü ile beraber Apple Store da kullanıcı adı ve şifresini belirli bir süre kaydetme özelliğinin yanı sıra Apple Store de alacağınız tüm uygulamaları tıpkı Play Store da olduğu gibi ücretsiz bir hale getirmişti.

Ücretsiz hale gelen bu uygulamalar ve bu özellik Apple’nin kullanmış olduğu bazı İOS sürümlü cihazlarda sorun vermiş ve bunu üzerine Apple bu uygulama üzerin de sorunları çözümlemeye gitmişti.

Apple ile beraber şimdi İos 8.3 Sorunlarını Düzeltiyoruz bu nasıl olacak. Dokunmatik sorununuzu çözebilmek için TOUCH ID bölümüne girerek cihazınızın şifresini kapatıp tekrardan açmanız yeterli olacaktır. Şifrenizi yeniledikten sonra eğer ücretsiz uygulamalar için cihazınızın şifrenizi hatırlamasını istiyor iseniz Apple store seçeneğini pasif hale getirmeniz gerekebilir. Diğer bir sorununuz olan SİRİ’Yİ kullanamama gibi bir sorun da ayarlardan SİRİ’Yİ kapatıp açın ve daha sonra ise telefonunuzu kapatıp tekrardan açmanız SİRİ uygulamasını kullanmanız için yeterli olacaktır. Bu gibi durumlar da telefonunuzun ayarlarını sıfırlayarak ve daha sonra yeniden kurulum yaparak da sağlıklı bir sonuç elde edebilirsiniz.

3 sene önce yazılmıştır.
"İOS 8.3 Sorunlarını Düzeltiyoruz" bu yazı 1 Temmuz 2016 tarihinde saat 08:01 sularında "Teknoloji" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 42 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)