ios 11 Ve Tüm Özellikleri

Blogolik Yazar tarafından 8 Ocak 2018 tarihinde yazılmıştır.

ios 11 Ve Tüm Özellikleri

Sonunda Apple ios 11 beta versiyonun 10. olanını bugün yayınladı.Çok uzun bir süre olmasada geliştirmeler ve iyileştirmeler devam ediyordu ve son geliştirici beta versiyonunu yayınladı.(BETA 15A5372a)
Yayınlanmasına yayınlandı ancak son mu yoksa devamı gelecek mi adına herhangi bir açıklamada bulunulmadı kendi fikrim bir süre sonra yeni bir beta ile karşılaşacağız.
Bir çoğunuzun bildiği gibi ilk önce animasyonlar (geçiş vb.),ikonlar gibi kısımlara öncelik veren Apple bu sefer büyük bir oranda ilk olarak performans sonra hata ayıklama düzenleme gibi konulara öncelik verdi.Ancak sadece 64 bit cihazrlar için olacağını söylemem gerekir.Yani İphone 7,7 Plus,İphone 6,6s,6s Plus,6 Plus,İphone SE ve son olarak İphone 5s.Son olarak ios 11 22 Eylül günü kullanıcılara sunulacak.

1 sene önce yazılmıştır.
"ios 11 Ve Tüm Özellikleri" bu yazı 8 Ocak 2018 tarihinde saat 22:05 sularında "Teknoloji" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 19 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)