İnternetten Randevu Alma İşlemi Nasıl Gerçekleştirilir?

Blogolik Yazar tarafından 5 Haziran 2017 tarihinde yazılmıştır.

İnternetten Randevu Alma İşlemi Nasıl Gerçekleştirilir?

Ekrana gelen sayfada; T.C Kimlik No, Ad, Soyad, Cinsiyet, Doğum Tarihi, Doğum Yeri, Anne Adı, Baba Adı gibi kişisel bilgilerinizi yazarak sonraki butonuna basınız ve bir sonraki sayfaya geçiniz. Birde belirtmek istediğim nokta, sizden istenen bilgilerin başında eğer kırmızı bir yıldız işareti varsa bunlar doldurulması zorunlu alanlar olduğu anlamına gelir, yani o bölümleri boş geçemezsiniz. Bir sonraki sayfada yer alan iletişim bilgilerine Adres, Ev Telefonu, Cep Telefonu vb. bilgilerinizi yazarak son bölüm olan güvenlik bölümüne de belirlediğiniz şifrenizi ve istenen diğer soruları da doldurarak sisteme kaydınızı gerçekleştirmiş olursunuz.

Randevu Alma İşlemi Nasıl Gerçekleştirilir?

Sisteme giriş yaptıktan sonra ekrana gelen sayfadan randevu alma işlemine başlayabiliriz. İnternetten Hastane Randevu Numarası Nasıl Alınır? Ekranın sol kısmında yer alan bölümde öncelikle hastaneye gitmek istediğimiz tarih seçilir, daha sonra il, ilçe, hastane ve gidilecek klinik seçimi yapılır ve arama butonuna basılır. Eğer istediğiniz tarih dolu ise başka bir tarih seçerek devam etmeniz gerekir. Ekrana gelen hastane ve doktor seçeneklerinden bize uygun olan seçilir, daha sonra ekrana randevu saatleri gelir. Pasif olan ve tıklanamayan gri renkli saatler dolu olduğunu, yeşil butonlu saatler ise boş olan saatleri gösterir. Randevu saatimizi de seçerek ekrana gelen onay sayfasını da onayladıktan sonra randevu alma işlememiz tamamlanmış olur.

3 sene önce yazılmıştır.
"İnternetten Randevu Alma İşlemi Nasıl Gerçekleştirilir?" bu yazı 5 Haziran 2017 tarihinde saat 23:52 sularında "Faydalı Bilgiler" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 69 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)