İnternetten Kıyafet Almanın Dezavantajları

Blogolik Yazar tarafından 18 Ocak 2016 tarihinde yazılmıştır.

İnternetten Kıyafet Almanın Dezavantajları

Gelişen teknoloji ile birçok alışkanlığımız değişti. Ve değişen bu alışkanlıklarımızdan birisi de şüphesiz alışveriş. Peki, internetten en çok alınan ürünlerden birisinin de kıyafet olduğunu biliyor muydunuz?

Alışveriş merkezlerinde saatlerce mağaza mağaza dolaşıp vakit kaybetmek artık tarihe karışıyor gibi. Şimdi internet üzerinden tek tık ile güvenli bir alışveriş yapabilir ve kıyafet seçebilir haldeyiz. Peki, internetten kıyafet almanın dezavantajları yok mu? Tabi ki var. Bazı siteler değişim kabul etmiyor ve tüketici istediği üründen memnun değilse ürüne verdiği para ile kalıyor. Aynı zamanda bilgisayar ekranında gördüğümüz o göz kamaştırıcı elbiseler elimize ulaştığında, büyük bir hayal kırıklığı ile karşı karşıya kalabiliyoruz.

Seçtiğimiz elbiselerin renklerini tercih ederken kameranın efektleri ile elimize ulaşan kıyafet renginin farklı olması gibi kumaşlarda bizleri en çok hayal kırıklığına uğratan faktörlerden. Ve şüphesiz ki gelen çoğu ürün tekrar kargoyla değişime gidiyor çünkü bedenlerde yanılabiliyoruz.38 beden giyen bir Bayan M beden sipariş ettiğinde dar ya da geniş kalıp olduğu için içine giremiyor ve hevesi kırılıyor. Ardından tekrar kargo ücreti ödeyip bekleme sürecine giriliyor. Kısa süre sonra giymek için alacağınız bir kıyafet ise internetten almanızı tavsiye etmem. Tam anlamıyla garanti verilmesi mümkün değil. Bir mezuniyet, davet, doğum günü ya da sizin için özel olan bu zamana az bir süre kaldıysa bence teknolojik kolaylığı bir kenara bırakıp eskiden olduğu gibi mağaza mağaza gezmeniz sizin için daha faydalı olacaktır.

4 sene önce yazılmıştır.
"İnternetten Kıyafet Almanın Dezavantajları" bu yazı 18 Ocak 2016 tarihinde saat 23:55 sularında "Haber" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 84 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)