İnternetten Hastane Randevu Numarası Nasıl Alınır?

Blogolik Yazar tarafından 5 Haziran 2017 tarihinde yazılmıştır.

İnternetten Hastane Randevu Numarası Nasıl Alınır?

Hastaneye gitmeden önce telefon veya internet aracılığıyla gideceğimiz hastane ve doktor için randevu almamız gerekir. İnternetten randevu almak daha hızlı ve kolay yapabileceğimiz bir işlemdir. Bu işlemin nasıl yapıldığını aşağıdaki alt konu başlıklarını izleyerek yapabilirsiniz.

Siteye Nasıl Giriş Yapılır?

      Siteye giriş yapmak için öncelikle bir internet sayfası açarak herhangi bir arama motoruna anahtar kelime olarak  ‘hastane randevu’ yazarak, arama butonuna basıp karşımıza çıkacak olan sitelerden www.hastanerandevu.gov.tr sitesine giriş yapın. Karşınıza çıkan ekranda Türkiye haritasından bulunduğunuz veya gitmek istediğiniz hastanenin ilini seçerek veya sağ tarafta kırmızı buton içinde bulunan ‘randevu al’ sekmesine basarak siteye giriş yapabilirsiniz.

Sisteme Nasıl Giriş Yapılır, Sistemde Kaydı Olmayan Nasıl Kayıt Yapabilir?

      Öncelikle en üste T.C kimlik numarası yazılmalıdır, eğer daha önceden kaydınız varsa şifrenizi, şifreniz yoksa E-Devlet şifrenizi kullanarak giriş yapabilir ve son olarak sistemin verdiği otomatik güvenlik kodunu yazarak sisteme giriş yapabilirsiniz. Eğer sisteme kayıt yapmak istiyorsanız, en altta yer alan ‘üye ol’ butonuna tıklayarak kayıt işlemini gerçekleştirmeye başlayabilirsiniz.

3 sene önce yazılmıştır.
"İnternetten Hastane Randevu Numarası Nasıl Alınır?" bu yazı 5 Haziran 2017 tarihinde saat 23:48 sularında "Faydalı Bilgiler" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 88 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)