İnternetteki Bilgilerin Doğruluğu

Blogolik Yazar tarafından 11 Ocak 2018 tarihinde yazılmıştır.

Bu makaleyi yazarak umarım size yardımcı olmuşumdur; İnternetten öğrendiğiniž her bilgiye inanmayın.Diğer siteleri de ziyaret ederek kesin karar almaya çalışın.Bilmediginiz şeyleri bulamıyorsanız Forumlardan yardım alarak öğrenin. İnternetten öğrendiğimiz yanlış bilgiler hayatımıza mâl olabilir.Nasıl mı? Mesela bir hastalığa yakalandığını.Elinizin artınca internet var hemen bakıyorsunuz ne iyi geliyor.

Bazı kurnazlar site açarak para kazanmaya çalışıyor.Sizin hayatınız önemde değil diyerek yani kasap et derdinde,koyun can derdindedir. Daha çok web sitesi ziyaret ederek (forum,blog vs.)kesin bilgilere ulaşın. Dediğim gibi (yazdığım gibi)☺ internet hayata mâl olabilir.Doğru bilgi öğretmekten kimsenin de çok günahı olur kul hakkına girer. Yani internetten öğrendiğimiz her bilgiye inanmayalım.Kurnazların fikrine kanmayalım sloganıyla bu makaleyi bitireyim. Sağolun..

1 sene önce yazılmıştır.
"İnternetteki Bilgilerin Doğruluğu" bu yazı 11 Ocak 2018 tarihinde saat 00:33 sularında "Faydalı Bilgiler" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 45 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)