İntel İşlemcili Telefonlarda Pokemon Go Oynayın

Blogolik Yazar tarafından 22 Ekim 2016 tarihinde yazılmıştır.

İntel İşlemcili Telefonlarda Pokemon Go Oynayın

Geçtiğimiz Eylül ayında duyurulan ve 3 hafta önce Yeni Zelanda ve Avustralya’da kullanıma sunulan pokemon go tüm dünyada büyük sükse yarattı. Kısa sürede Avrupa’da birçok ülkede server açan Nintendo borsa değerini 7 milyar dolar artırdı. Android ve iOS telefonlarda oynanabilen oyun ülke değişikliği ya da direkt olarak apk üzerinden yüklenebiliyor. Ülke değişikliği için google playden ya da appstore’dan ülke değiştirerek oyunu kurabiliyorsunuz. Oyun, Türkiye’de henüz yayınlanmış değil. Ülkemiz kullanıcılarıysa anrdoid olarak apk dosyasını indirip kurabiliyor. Bunun için 3. parti kuruluma olanak tanımanız gerekiyor. Bunun haricinde iOS kullanıcıları jailbreak yaparak ya da icloud’ta ülke değiştirerek kurabiliyor ve oynayabiliyor.

Pokemon GO Android İntel 0.29.2 Güncelleme  

Asus gibi bazı akıllı telefon üreticileri snapdragon işlemcisi yerine intel işlemciler kullanmayı tercih ediyor. Oyun ilk çıktığında resmi internet sitesinde intel işlemcilerin desteklenmediğini duyurmuştu. Kısa sürede intel işlemci kullanan çok fazla oyuncu Nintendo’yu mail yağmuruna tuttu ve Nintendo bu talebe karşı kayıtsız kalmayarak oyunun intel işlemcilerinde desteklediği 0.29.2 versiyonunu yayınladı. Önceki 0.29 versiyonun da giriş ekranı geliyor bir süre yüklendikten sonra gri ekrana dönüyor ve oyuncular oyuna giremiyordu. Gelen güncellemeyle birlikte intel işlemciye sahip asus zenfone ailesi gibi akıllı telefonlarda bu sorun ortadan kalktı. Artık android ve intel işlemciye sahip telefonlar rahat bir şekilde Pokemon GO oynayabiliyor.

4 sene önce yazılmıştır.
"İntel İşlemcili Telefonlarda Pokemon Go Oynayın" bu yazı 22 Ekim 2016 tarihinde saat 21:29 sularında "Oyunlar" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 48 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)