Instagram’da Reklam Verme Nasıl Yapılır?

Blogolik Yazar tarafından 21 Eylül 2016 tarihinde yazılmıştır.

Instagram’da Reklam Verme Nasıl Yapılır?

Günümüzde sosyal medyanın hayatımızdaki yeri oldukça arttığı için, bu alanda birçok farklı iş de yapılır hale gelmiştir. Özellikle sosyal medya platformlarında reklam veren küçük ve büyük şirketler, büyük kitlelere de ulaşabilmektedir. Sosyal medya platformları üzerinde milyonlarca kişinin varlık gösterdiği düşünülürse, bu alanlarda reklam ve tanıtım yapmak oldukça mantıklı bir hareket olmaktadır.

Yoğun olarak reklam hizmetlerini sunan sosyal platformlardan birisi de Instagram’dır. Facebook ve Twitter’ın ardından en çok kullanılan sosyal medya platformu olan Instagram, küçük ve büyük şirketlere birçok reklam imkanı sunmaktadır. İki yıllık bir süreden bu yana reklam hizmetleri üzerinde çalışan Instagram, birçok ülkede resmi olan reklam hizmetlerini başlatmıştır.

Instagram’da reklam verebilmeniz için Facebook reklam hesabınızın olması yeterlidir. Kullanıcılar arasından reklamları kullanıma sunulanlar şuan için Power Editor ve Facebook Reklamları API’sını kullanarak kampanya oluşturabilir. Reklam veren kullanıcıların Instagram hesabının bulunması zorunlu değildir. Ancak Business Manager’a bir Instagram hesabı eklenmezse reklamlar gri renkte bir ad ile görünüyor ve reklamlara gelen yorumlara yanıt vermek mümkün olmuyor.

2 sene önce yazılmıştır.
"Instagram’da Reklam Verme Nasıl Yapılır?" bu yazı 21 Eylül 2016 tarihinde saat 23:01 sularında "Teknoloji" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 54 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)