Instagram, Yeni Güncellemeyle Reklam Odaklı Butonlara Sahip Olacak

denizli tarafından 5 Haziran 2015 tarihinde yazılmıştır.

Dünyanın en büyük fotoğraf paylaşma odaklı sosyal ağlarından biri olan Instagram’a yapılacak olan güncellemeyle yeni özellikler gelecek.

Instagram, reklam gelirlerini arttırmak emeliyle yapılacak olan son güncellemeyle beraber kimi özellikleri bünyesine katacak.

Web sitelerinde olduğu gibi mobil uygulamalarda da en büyük geliri tabii ki reklamlar oluşturuyor. Facebook’un vaktinde satın aldığı Instagram’da, bu vakte kadar reklam odaklı hiçbir vaziyetle karşılaşmamıştık. Zuckerberg de ‘taş mı yiyek arkadaş’ diyerek Instagram’a reklam emelli yeni butonlar ilave edecek.

Yüklenecek olan butonlar alışveriş yap, kaydol, satın al ve yükle olacak. Şu an için güncelleme gelmediği için dolayısıyla bu özelliklerle alakalı net bir açıklama da yapamıyoruz. Ancak genel olarak baktığımızda bu özellikler sayesinde Instagram hem çok daha fazla kullanıcının kaydolmasını sağlayacak, hem de sponsorlu muhtevalarla daha fazla para kazanacak.

güncellemenin gelmesiyle birlikte gelen tüm özellikleri çok daha ayrıntılı bir şekilde araştırıp sizlerle paylaşacağız.

5 sene önce yazılmıştır.
"Instagram, Yeni Güncellemeyle Reklam Odaklı Butonlara Sahip Olacak" bu yazı 5 Haziran 2015 tarihinde saat 17:30 sularında "Teknoloji" kategorisinde yayınlanmış olup "denizli" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 71 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)