İnstagram Takipçi Kasma

Blogolik Yazar tarafından 5 Aralık 2016 tarihinde yazılmıştır.

İnstagram Takipçi Kasma

Sosyal medyanın görüntü yönetmeni İnstagram gün içerisinde en çok aktif olduğumuz mecra olmaya başladı. Bir şeyler okumaktansa görmek bizler için daha mantıklı ce kullanışlı geliyor. Yeni bir instagram hesabı açtınız var kimse sizi takip etmiyor. Çünkü kimse sizi tanımıyor. İnstagram dünya üzerinde çözülmesi en zor algoritmayı kullanır. Bu algoritma Youtube’un algoritmasına benzer. Ne kadar düzenli resim paylaşırsanız, ne kadar kaliteli resim paylaşırsanız, İnstagram sizi o kadar başka insanlara “Bu adamı takip edin” diye onun Search sayfasında çıkaracaktır.

Güzel ve kaliteli görüntüleriniz, resimlerinizle insanlar sizi takip etmeye başlayacak. Eğer bununla uğraşacak vaktiniz ve direk sonuç istiyorsanız o zaman takipçi satın alabilirsiniz. İstediğiniz kadar canlı takipçi belirtiğiniz adette sizleri takip etmeye başlayacaktır. İnstagram’da birçok insan takipçi satın alıyor. Bunun yanında sadece takipçi değil beğeni ve yorumda alabiliyorsunuz. Eğer sizi kimsenin takip etmemesinden şikâyetçiyseniz bu işlem tam size göre.

4 sene önce yazılmıştır.
"İnstagram Takipçi Kasma" bu yazı 5 Aralık 2016 tarihinde saat 23:10 sularında "Faydalı Bilgiler" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 133 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)