İnstagram Takipçi Hilesi

Blogolik Yazar tarafından 7 Aralık 2016 tarihinde yazılmıştır.

İnstagram Takipçi Hilesi

İnstagram fotoğraf ve video paylaşılan bir sosyal paylaşım sitesidir. Bu sitede istediğimiz kişiye takip isteği atabilir ya da başkaları tarafından takip edilebiliriz. Peki, yeterince takipçimiz yoksa ne yapacağız. İster başkalarına hava atmak olsun ister daha fazla kişiye ulaşmak için olsun kimi zaman takipçi sayısını artırmak isteriz. Peki, bu nasıl yapılabilir?

İnternet siteleri arasında bu işi sizin için yapan siteler bulunmaktadır. Bu siteler sayesinde ister 10 ister 100 ister 1000 kişi ya da daha fazla takipçi kazanabilirsiniz. Peki, bu siteler nasıl işler ve neler yapılması gerekmektedir? Öncelikle bir site bulmanız gerekmektedir. Örneğin bu işi yapan siteler sizin için bu işi yapabilir. Yapmanız gereken öncelikle İnstagram hesabınıza girmek ve sitenin hesabınız üzerinde değişiklik yapmasına izin vermektir. Daha sonra site size takipçi sayısı artırma hizmeti sunacaktır. Burada istediğiniz kadar takipçinin sizi izlemesini sağlayabilir ve fenomen olabilirsiniz.

Bu tür sitelerin işleyişleri hep aynı şekilde işler. Bu siteler sayesinde gerçek hesaplar sizi izlemeye başlayacaktır. Bunu görmek için hesabınıza girebilir ve gelen bildirimlerde sizi takip etmeye başlayan kişileri de görebilirsiniz ayrıca. Bu tür sitelerden başka bu işi para karşılığı yapan siteler de bulunmaktadır. Bu siteler başka kullanıcılara cüzi miktarda para vererek sizi takip etmelerini sağlarlar. Ancak bunun yerine elbette ücretsiz olanı kullanmak daha iyidir. Siz de bunları yaparak istediğiniz kadar takipçi kazanmak çok kolay.

4 sene önce yazılmıştır.
"İnstagram Takipçi Hilesi" bu yazı 7 Aralık 2016 tarihinde saat 00:43 sularında "Faydalı Bilgiler" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 197 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)