Instagram Hile

Blogolik Yazar tarafından 9 Kasım 2017 tarihinde yazılmıştır.

Instagram Hile

Günümüzde internetin yaygın olarak kullanılmaya başlanması ile birlikte aktif internet kullanıcısı sayısında da önemli artışlar olmuştur. Artık genç yaşlı birçok kişi internet üzerinden istediği konularda farklı işlemler yapabiliyor. İnternetin milyonlarca kişi tarafından kullanılma amaçlarından birisi de sosyal medyadır. Farklı özelliklerdeki sosyal medya siteleri her gün ziyaretçileri tarafından kullanılıyor. Sosyal medya siteleri arasında oldukça ön planda olan ve milyonlarca üyesi bulunan sosyal medya sitelerinden birisi de Instagram’dır. 2010 yılında kurulan Instagram sayesinde internet kullanıcıları istedikleri zaman kendilerine ait fotoğrafları sosyal medya üzerinden arkadaş listelerindeki kişilerle paylaşabilmektedir. Instagram kısa sürede çok sayıda kişi tarafından o kadar fazla ilgi gördü ki, yine sosyal medya devlerinden birisi olan Facebook tarafından satın alındı.

Instagram kullanıcıları yukarıda da belirtildiği gibi uygulama sayesinde cep telefonlarından ya da bilgisayarlarından istedikleri fotoğrafları arkadaşlarıyla paylaşabilmektedir. Böylece insanlar kişilerin neler yaşadıklarını, o an nerede olduklarını ve çok daha fazlasını online olarak internet üzerinden takip edebilmektedir. Uygulamanın en önemli özelliklerinden birisi de fotoğraflar üzerinde farklı filtrelerin uygulanabiliyor ve bu haliyle de fotoğrafların paylaşabiliyor olmasıdır. Bu uygulama ile çekilen fotoğraflar aynı zamanda diğer sosyal medya uygulamaları üzerinden de sorunsuz bir şekilde paylaşılabiliyor. Instagram kullanıcıları istedikleri zaman paylaştıkları ya da paylaşılan fotoğraflara istedikleri yorumları da ekleyebiliyorlar.

3 sene önce yazılmıştır.
"Instagram Hile" bu yazı 9 Kasım 2017 tarihinde saat 20:53 sularında "Faydalı Bilgiler" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 31 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)