İnstagram Hesabını Silme,Tamamen Kapatma

Blogolik Yazar tarafından 10 Mart 2016 tarihinde yazılmıştır.

İnstagram Hesabını Silme,Tamamen Kapatma

İnstagram Hesap Silme?, İnstagram Hesabı Silme?,İnstagram Hesabını Tamamen Silme?, İnstagram Hesabını Sil?, İnstagram Hesabını Tamamen Kapatma?
Merhaba arkadaşlar sosyal paylaşım siteleri hakkında bilgiler vermeye devam ediyoruz. Bugün Ülkemizde ve dünya da en çok kullanılan popüler fotoğraf, resim paylaşım uygulaması olan insagram hesabını nasıl tamamen silebilirsiniz bu konuda bilgilendirme yapacağım.
Evet yanlış duymadınız İnstagram hesabınızı istediğinizde rahatlıkla silebilirsiniz. Bildiğiniz gibi Facebook adresleri silinememek de sadece dondurulmaktadır. İnstagram hesaplarında ise hesap silinebilir bunun için ilk yapmanız gereken yedek almak olmalı. Daha sonra  hesap silme işlemine başlayabilirsiniz.
Öncelikle İnstagram hesabınıza giriş yapın giriş için tıklayınız 
Eğer Hesabınıza giriş yapamıyorsanız yorum yaparak bizden yardım isteyebilirsiniz.
Daha sonra hesaba giriş yaptıktan sonra hesap silme işlemi aktif olacaktır.
Hesap Silme Linki için tıklayınız 
Giriş yazdığınızda buradan hesap silme linkine tıklayın daha sonra size neden silmek istediğiniz sorulacak bu kısımda silme nedeninizi belirtebilir yapılabilecek bir düzeltme varsa yardım isteyebilirsiniz.
Hiç uğraşmak istemiyorsanız eğer görüş bildirim kısmından “Diğer Nedenlerden Dolayı” seçeneğini seçerek işlemi rahatlıkla bitirebilirsiniz.
5 sene önce yazılmıştır.
"İnstagram Hesabını Silme,Tamamen Kapatma" bu yazı 10 Mart 2016 tarihinde saat 23:19 sularında "Teknoloji" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 436 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca 2 Yorum yazılmıştır.
 • FriendFeed'de Paylaş
 • Facebook'ta Paylaş
 • Twitter'da Paylaş
  1. aleyna korkmaz dedi ki:

   Kapatilsin sevmedim

  2. aleyna korkmaz dedi ki:

   Kapatsin

  Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

  Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)