İnstagram Hesabı Nasıl Silinir?

Blogolik Yazar tarafından 20 Eylül 2016 tarihinde yazılmıştır.

İnstagram Hesabı Nasıl Silinir?

İnstagram hesabının silinmesi için kullanıcılar öncelikle masaüstü ya da diz üstü bilgisayarlarından İnstagram hesabına girmeliler. Kullanıcı adı ve şifre ile giriş yapıldıktan sonra ayarlar bölümünden gizlilik bölümüne girilir. Gizlilik bölümüne girildikten sonra açılan sayfada yer alan hesabı sil butonuna tıklanır. Bu butona tıklandığında hesabın silinme nedeni sorulacaktır. Soru listesinin açıldığı menüden silme gerekçesi onaylanarak kaydet butonuna basılır. Bu bölümde açılan menüden “çok zamanımı alıyor” butonuna basmak önerilmektedir. Aksi takdirde diğer seçeneklerde hesabı silmek biraz zaman alabiliyor. Soruya cevap verildikten sonra hesabımı kapat sekmesine tıklanır.

Bu sekmeye tıklandıktan sonra fotoğraflar, arkadaş listeleri ve tüm paylaşımlar kalıcı olarak silinecektir. Bir daha geriye dönüş olmayan bu durum neticesinde ilerleyen zamanda yeni bir adres alınacağı zaman aynı kullanıcı adı ve şifre ile giriş yapılamayacaktır. İnstagram hesabını silmek için kullanıcı adı ve şifre ile hesaba giriş yapılıyor olması gerekmektedir. Hesabın silinmesi ile birlikte tüm veriler kalıcı olarak silinecektir. Bunun için önemli veriler silme işlemi yapılmadan önce yedeklenebilir.

2 sene önce yazılmıştır.
"İnstagram Hesabı Nasıl Silinir?" bu yazı 20 Eylül 2016 tarihinde saat 22:06 sularında "Teknoloji" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 46 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)