Instagram Beğeni Hack

Blogolik Yazar tarafından 9 Kasım 2017 tarihinde yazılmıştır.

Instagram Beğeni Hack

Instragram denilince akıllara çok büyük bir sosyal paylaşım sitesi platformu olması gelmesine karşın aynı zamanda milyonlarca kullanıcısı ve milyonlarca indirme ile günümüzde Facebook, twitter gibi kullanılan ve satılan ürün geliyor. Instagram 2010 senesinin Ekim ayında Kevin Systrom ve Mike Krieger ortaklığı tarafınca ilk olarak IOS ( iPhone – iPad – iMac bilgisayarlar ) tabanlı akıllı telefonlara daha sonrasında ise Android tabanlı akıllı telefonlara ( Samsung, LG vb. ) kullanıma sunulmuştur. Sahip olduğu kaliteli filtreler ve sosyal ağ özellikleri sayesinde kısa zamanda oldukça popüler bir fotoğraf, video ve unutulmaz anılarınızı arkadaşlarınız ile paylaşmanızı sağlayan uygulama haline gelmiştir. Kullanıcıları milyonlardır ve günden güne artmaya devam etmektedir.

Bunların yanı sıra kullanıcılar tarafından popülerleşme çabası ve rekabeti içerisinde beğeniler ve takipçilerini arttırmak için her gün yeni yollara başvurmaktadırlar. Bu yollardan bazıları legal olarak karşılıklı yapılırken bazıları ise illegal yöntemlerle yani Instagram beğeni hack ve benzeri programlar ile kullanılmaktadır. Popülerleşme çabası içerisinde olan aktif kullanıcılar dilerlerse herhangi bir yasal olarak suçu olmayan bu yöntemleri veri tabanlarına uygun olan herhangi bir web tarayıcısı üzerinden kullanarak bulabilir ve kendilerine en uygun olan Instagram beğeni hack programını kullanabilirler. İnsanlar günden güne popülerleşmeye çabaladıkça, bazı illegal program yazılımcıları da bu işten para kazanmaya başlamıştır.

Bazı sitelerde beğeni hack yapmakla kalmayıp takipçilerinizi de artırabileceğiniz gibi birçok işlevsel programlar üretilmiş ve günden güne üretilmeye devam etmektedir. Bunların yasal olarak herhangi bir suçu yoktur. Ancak bazı kullanıcılar sizin paylaşımlarınızı beğendiğini ve takip ettiğini görebilirler. Bunları göz önüne alarak size en uygun olan programları web tarayıcınız ile bulabilir ve kullanmaya başlayabilirsiniz.

Bazı yazılımcı şirketler tarafından gerçekleştirilen ve faaliyetlerine devam eden bu hack tarzı yazılım ve programları dilerseniz belirli bir meblağda ücret ödeyerek herhangi bir bu işle uğraşan hack sitesine kayıt olarak ve belirtilen tutardaki nakit ücretinizi ödeyerek kullanıma hemen başlayabilirsiniz. Eğer dilerseniz ve para yatırmak istemiyorsanız bazı siteleri araştırarak bunların arasında nakit talep etmeyen siteler olduğunu fark edebilirsiniz. Ancak unutmamak gerekir ki bu siteler size belirli bir oranda katkı payı istemeden isteklerinizi yerine getirir, daha sonra ilerleyen zamanlarda kullanıcılarının kendi domain adresleri üzerinden belirtilerek siteye üye kazandırdığı takdirde yine belirli bir kota ve kontenjan kullanıcılara uygun görülerek teslim edilir.

Daha sonrasında bunları kullanıma anında başlayabilirsiniz. İki farklı yol olarak dilerseniz direk olarak nakit yatırarak size en uygun olan kota ve kontenjan seçeneklerini seçip kullanmaya başlayabileceğiniz gibi dilerseniz arkadaşlarınızı ve tanıyıp tanımadığınız insanları bu sitelere teşvik ederek , sitenin size sunduğu kendi domain adresinizi kullanaraktan kullanıcılara belirtilen üye kazandırma işlemleri sonrasında kota ve kontenjanları kullanmaya yine devam edebilirsiniz.

3 sene önce yazılmıştır.
"Instagram Beğeni Hack" bu yazı 9 Kasım 2017 tarihinde saat 20:54 sularında "Faydalı Bilgiler" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 39 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)