İNSAN İÇİNİ GÖSTEREN KAMERA

Blogolik Yazar tarafından 30 Ocak 2018 tarihinde yazılmıştır.

İNSAN İÇİNİ GÖSTEREN KAMERA

Yapılan açıklamalara göre bilim adamları insan içini gösteren bir kamera icat etti. Teknolojinin son imkanlarını kullanarak tasarlamış ve üretmiş olduğu insan içini gösteren kamera doktorların ve diğer sağlıkçıların en büyük destekçisi olacak. İnsan içini gösteren kameralar sayesinde endoskop vb. cihazların işlevleri kolaylaşacak.

Bilindiği üzerine sağlık alanında çok yüksek maliyetlere sahip olan tarama amaçlı kullanılan röntgen vb. makineler kullanım açısından hiç kolaylık sağlamamaktadır. İnsan içini gösteren kamera sayesinde vücut içerisinde yer alan ışık kaynakları tespit edilebilecek. Bu yol sayesinde de hastanın durum analizi yapılabilecek.

Ayrıca bilim insanları insan içini gösteren kameranın birçok özelliğinin de mevcut olduğunu, her alanda kullanılabileceğini, sağlık sektöründe büyük bir çağ açacağını ve bu yöntem sayesinde hastalık oranının erken teşhisle azalabileceğini duyurdu.

1 sene önce yazılmıştır.
EtiCanlar:
"İNSAN İÇİNİ GÖSTEREN KAMERA" bu yazı 30 Ocak 2018 tarihinde saat 01:34 sularında "Faydalı Bilgiler" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 37 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)