İNG Bank’ın Telefonu Kaç? Müşteri Hizmetleri Numarası

Blogolik Yazar tarafından 17 Nisan 2017 tarihinde yazılmıştır.

İNG Bank’ın Telefonu Kaç? Müşteri Hizmetleri Numarası

İnsanların bankacılık faaliyetleri kapsamında İNG Bank ülkemizde de işlem görmektedir. İşlem gören bankalardan bazıları kamu bazılar ise özel bankalar olarak bilinir. Bunlardan İNG Bank özel banka olarak ülkemizde geniş bir faaliyet alanı vardır.

İNG Bank 1991 yılında Hollanda merkezli ve çok uluslu bir yapı altında kurulmuştur. Bankanın genel merkezi Amsterdam/Hollanda da yer almaktadır. Kendi alanında dünyanın çeşitli yerlerinde şubeleri vardır. Dünyada sigorta, ticari bankacılı, portföy ve yatırım bankacılı kapsamında işlemlerde hizmet sunan banka olarak bilinmektedir. Dünya çapında yaklaşık olarak 40 ülkede faaliyetlerini devam eden ve hizmet sunan bir bankadır.

Şu anda ülkemizde faaliyet gösteren özel banka olarak bilinmektedir. İNG Bank ülkemizde finansal işlemler kapsamında işlem yapmakta ve müşterilerin taleplerini değerlendirmektedir. Banka şubeleri, internet bankacılığı, müşteri temsilciliği ve ATM cihazları ile müşterilere hizmet vermektedir. Müşterilerin sorunlarla karşılaşması durumunda iletişime geçmek için sabit veya cep telefonundan 0 850 222 0 600 veya 444 0 600 numaralı telefonu arayarak talebinizi iletebilirsiniz.

2 sene önce yazılmıştır.
"İNG Bank’ın Telefonu Kaç? Müşteri Hizmetleri Numarası" bu yazı 17 Nisan 2017 tarihinde saat 22:32 sularında "Faydalı Bilgiler" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 86 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)