Imperator: Rome Oyunu İçin Güncelleme Müjdesi

Blogolik Yazar tarafından 2 Mayıs 2019 tarihinde yazılmıştır.

Imperator: Rome için yeni bir güncelleme paylaşıldı. Peki güncelleme oyuna neler kazandırıyor? İşte detaylar…

Yayınlanmadan önce sık sık gündeme gelen ve oyuncuları heyecanlandıran Imperator: Rome Steam’de bekleneni verememiş gibi görünüyor. Haftalar öncesinde ön siparişlere açılan ve oyuncular tarafından merakla beklenen yapım Steam’de aldığı değerlendirmeler sonucunda ‘karışık’ olarak ifade edildi. Oyun çeşitli hatalar ve çökmeler ile oyuncuların tepkisini alırken geliştirici ekip ise yeni bir güncelleme yayınladı.

Steam topluluk sayfası üzerinden duyurulan 1.0.1 güncellemesi ile oyun içerisinde yer alan birçok hata ortadan kaldırıldı. Gelen güncellemenin dosya boyutu bilinmezken, oyun içerisinde üst üste binen simge hataları elden geçirilerek düzeltildi. Görsel olarak ekranda meydana gelen bir dizi hata giderilirken, oyunun performansı da yeniden optimize edildi.

Oyun içerisinde yer alan bir düzine hata güncelleme ile tamamen ortadan kaldırılırken gelen çeşitli iyileştirmeler ile oyunculara daha iyi bir oynanış sunuluyor.

Standart sürüm 61.00 TL ile satılmakta olup yakın zamanda yeni bir indirimin daha söz konusu olması bekleniyor.

1 sene önce yazılmıştır.
EtiCanlar:
"Imperator: Rome Oyunu İçin Güncelleme Müjdesi" bu yazı 2 Mayıs 2019 tarihinde saat 22:30 sularında "Genel" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 11 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)