Imperator: Rome Artık Ücretsiz!

Blogolik Yazar tarafından 6 Aralık 2019 tarihinde yazılmıştır.

Imperator: Rome oyunu ücretsiz hale geldi. İşte haberle ilgili detaylar…

Paradox imzası ile yayınlanan Imperator: Rome çıkış yapmadan önce defalarca kez gündeme gelmiş ve strateji severleri heyecanlandırmıştı. Günümüze kadar oyuncular tarafından ‘karışık’ olarak değerlendirilen yapım indirimli fiyat etiketine ek olarak kısa süreliğine oynaması ücretsiz oldu.

Hatırlayacağınız üzere geçtiğimiz günlerde The Crew 2’nin bu hafta sonu ücretsiz olarak oynanabileceğinden söz etmiştik. Bugün gelen bilgilere göre de Imperator: Rome bu hafta sonu oynaması ücretsiz olmuş.

PC Gamer’ın haberi ile edindiğimiz detaylara göre bilgisayar oyuncuları bu hafta sonu Imperator: Rome’u ücretsiz olarak oynayabileceklermiş. Oyunun Steam sayfasında yer alan detaylara göre 2 gün boyunca ana oyun oynaması ücretsiz olarak oyunculara sunulacakmış. Buna ek olarak yapım 9 Aralık’a kadar yüzde 33 indirimle 61.00 TL yerine 40.87 TL olarak satışlarına devam edecek.

Minimum Sistem Gereksinimleri
64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
İşletim Sistemi: Windows® 7 Home Premium 64 bit SP1
İşlemci: Intel® iCore™ i3-550 or AMD® Phenom II X6 1055T
Bellek: 4 GB RAM
Ekran Kartı: Nvidia® GeForce™ GTX 460 or AMD® Radeon™ HD 6970

Sistem gereksinimleri konusunda gayet makul olduğunu söylemek mümkün.

11 ay önce yazılmıştır.
EtiCanlar:
"Imperator: Rome Artık Ücretsiz!" bu yazı 6 Aralık 2019 tarihinde saat 15:11 sularında "Oyunlar" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 32 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)