İlk Android Yazılımlı Samsung Telefonu 10 .Yaşına Girdi

Blogolik Yazar tarafından 1 Temmuz 2019 tarihinde yazılmıştır.

Samsung’un piyasaya sürdüğü ilk akıllı telefonun 10 yaşını doldurduğu ortaya çıktı.

Bundan 10 yıl önce kullandığımız cihazlar ile bugün arasındaki farkları bundan 10 yıl öne hayal edemezdik. Otomobil sektöründe, demir çelik endüstrisinde hatta PC sektöründe bile böyle bir değişim yaşanmadı. Bugün ön kamerayı ekran altına yerleştirebilen, 4000 mAh pili 13 dakikada şarj edebilen bir teknolojiden bahsederken Samsung’un bundan tam 10 yıl önce pazara sunduğu ve Android 1,5 ile çalışan Galaxy GT-I7500 10. yaşını kutluyor. İyi ki doğdun.

Sadece 1 yıl hatta tam olarak bir yıl bile değil Android işletim sisteminin değişmesini sağlayan Galaxy S tanıtımı yapan Güney Koreli üreticinin dünyanın en büyük mobil üreticisi olma yolculuğu da böylece başladı. O dönemde Samsung ilk 20 teknoloji şirketi içinde bile değildi ve bugün bu noktaya geldi.

Samsung 2020 yılı içinde büyük bir değişim yaşayacak gibi görünüyor. Bakalım ilerleyen süreçte neler yaşanacak?

11 ay önce yazılmıştır.
EtiCanlar:
"İlk Android Yazılımlı Samsung Telefonu 10 .Yaşına Girdi" bu yazı 1 Temmuz 2019 tarihinde saat 23:30 sularında "Cep Telefonları" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 1 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)