İlginç Tasarımlı Dekoratif Ürünler

Blogolik Yazar tarafından 2 Ocak 2016 tarihinde yazılmıştır.

Günümüzde kullanışlı dekoratif tasarımlı birçok ilginç ürün bulunmaktadır.

1.Hareket sensörlü akıllı lambalar. Bu ürünü istediğiniz heryerde ve her alanda kullanabilirsiniz.
2.Poşet çayları içmeyi sevenler için ve poşet çayı süzdükten sonra nereye atacağımızı bilemeyiz.Yeni tasarımlı kulplu ve yanında poşet çayı atmamız için küçük bir gözü olan yeni tasarımlı fincanlar da son dönemin en ilginç ve kullanışlı ürünü olarak öne çıkmaktadır.
3.Heykel telefon tutucu ve telefon sabitleyici: Hem dekoratif olmasını istiyorsanız, ve bir de estetik görünmesini,telefonunuzu taşımasını ve sabitlemesini istiyorsanız, bu ürün tam size göre.
ahşap mumluk
4.Ahşap mumluk: Evinizde şık bir görünüme sahip mumluk arıyorsanız bu ürün tam size göre. Ayrıca ahşap mumluklar etkileyici bir ambians oluşturmak isteyenler içinde oldukça ideal bir ürün olabilir.
5.Sırıtan çöp kutuları: BU çöp kovalarını isterseniz evinize isterseniz ofisinize kullanabilirsiniz. Hem ortada ki çirkin görüntüyü kaybeder hemde sizi neşelendirir. Farklı bir tasarım denemelisiniz.
6.Diş kürdanlık: Diş kürdanlık kürdanlarınızı bir arada tutarken dekoratif kürdanlık sorununa da bir çözüm olarak tasarlanmıştır. Aynı zamanda size dişlerinizi sık sık ihmal etmemenizi hatırlatır.
7.Projeksiyonlu gece lambaları: Kendi odalarınızda veya çocuklarınızın odalarında farklı ambianslarla dekore edilmiş farklı tasarımlarla odanızı aydınlatabilirsiniz. Ya da çocuklarınızın daha rahat uyumaları için çizgifilm karakterlerinden oluşan bir gece lambası kullanabilirsiniz. Ayrıca siz de ilginç dekoratif ürünler tasarlayabilirsiniz.
İlginç Tasarımlı Dekoratif Ürün İlginç Tasarımlı Dekoratif Ürünler Yatak İlginç Tasarımlı Dekoratif Ürünler İlginç Tasarımlı Dekoratif Yatak

5 sene önce yazılmıştır.
"İlginç Tasarımlı Dekoratif Ürünler" bu yazı 2 Ocak 2016 tarihinde saat 16:40 sularında "Teknoloji" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 415 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)