İki Xiaomi Telefonu İçin Yeni Bir Yazılım Güncellemesi Paylaşıldı

Blogolik Yazar tarafından 30 Ağustos 2018 tarihinde yazılmıştır.

Xiaomi, iki akıllı telefon modeli için yazılım güncellemesi sundu. Güncelleme alan modellerin isimleri Mi 8 SE ve Mi Mix 2.

Mi 8 SE için tüm MIUI 10 kararlı sürüm güncelleme paketi yaklaşık 930MB büyüklüğünde. Aynı güncelleme Mi Mix 2 içinse 620 MB büyüklüğünde. Şu an sadece Çinli kullanıcılar tarafından indirilebilen güncelleme birkaç hafta içerisinde küresel çapta başlayacaktır.

Android 8.0 Oreo tabanlı olan MIUI 10 güncellemesi gerek sistem altyapısı gerekse arayüz noktasında önemli gelişmeler içeriyor. Yeni sürüm en önemlisi yapay zeka sayesinde derin öğrenmeyi beraberinde getiriyor. Böylece uygulama kullanım davranışınızı ve beklenen eylemlerinizi inceleyerek uygulamaların yüklenme süresini azaltıyor.

Bir başka avantajı da MIUI 10, Xiaomi Mi 5 ve Xiaomi Mi Note 2 de dahil olmak üzere eski Xiaomi akıllı telefonlara tek bir kamerada portre modu özelliği bulunması.

Eğer Mi 8 SE ve Mi Mix 2 modellerinden birine sahipseniz güncellemeleri en kısa sürede gerçekleştirmenizi tavsiye ederiz.

1 sene önce yazılmıştır.
EtiCanlar:
"İki Xiaomi Telefonu İçin Yeni Bir Yazılım Güncellemesi Paylaşıldı" bu yazı 30 Ağustos 2018 tarihinde saat 13:31 sularında "Cep Telefonları" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 12 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)