İhtiyaçlara yönelik kredi kolaylığı

denizli tarafından 18 Eylül 2013 tarihinde yazılmıştır.

ScreenHunter_1

Havalar serinlemeye başladı, belki pek çok kişi kış hazırlıklarını çoktan yaptı. Ama hala vakit var, ara ara yağmurlar yağsa da Türkiye’nin pek çok yerinde Eylül ayı ılık geçmekte. Boya badana, tadilat işleri için hala vakit var. Pek çok kişi taşınma için sonbaharı bekler. Sonbahar havaların serinlemeye başlaması nedeniyle taşınmak yerleşmek açısından rahattır. Sonbahar pek çok işin halledilmeye çalışıldığı bir mevsimdir. Tadilat, taşınma dışında aynı zamanda okul hazılıkları da vardır. Okullar açılmadan sünnet düğünleri yapılır.

Dolayısıyla sonbahar masrafın da kabarık olduğu bir mevsimdir. Ama artık masrafların gözünüzü korkutmasına gerek yok. Çünkü bankaların her bütçeye uygun ödeme koşulları olan ihtiyaç kredileri var. İhtiyacınız kadar ihtiyaç kredisi alıyorsunuz, istediğiniz sürede ödüyorsunuz. Kredi hesaplama araçları sayesinde de aylık ödeyeceğiniz tutarın ne kadar olacağını rahatlıkla öğrenebiliyorsunuz.

 

Kredi alırken ilk başta önemli olan kredi tutarına ve vadeye doğru karar vermektir. Çünkü uzun vadeler belki aylık ödemelerinizi düşürmekte ama toplamda daha fazla faiz ödemenize sebep olmakta. Ayrıca her bankanın dosya masrafı değişmekte. Hesaplarken bunları da düşünmek faydalı olacaktır. Kredi aldıktan sonra ise dikkat etmeniz gereken en önemli konu borcunuzu zamanında ödemek. Ödemeleri geciktirdiğinizde faiz işlemey başlayacaktır, bu da sizi daha fazla masrafa sokacaktır.

6 sene önce yazılmıştır.
EtiCanlar:
"İhtiyaçlara yönelik kredi kolaylığı" bu yazı 18 Eylül 2013 tarihinde saat 22:01 sularında "Tanıtım Yazıları" kategorisinde yayınlanmış olup "denizli" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 323 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)