Hugo ve Cristiano Ronaldo İkilisinin Rol Adlığı İlginç Oyun: Superstar Skaters

denizli tarafından 6 Haziran 2015 tarihinde yazılmıştır.

Subway Surfers oyununa oldukça benzeri olan ve karakterlerinin Hugo ve Cristiano Ronaldo olduğu Superstar Skaters isimli oyun alaka görmeye başladı.

Subway Surfers oyununu hepiniz oynadığınızı düşünüyorum. Veyahut en azından ismini duydunuz. Bir kaykay üzerinde güvenlik görevlisinden metro yolu üzerinden kaçmaya çalıştığımız sonsuz koşu tarzında olan oyuna çok benzer ancak karakterler olarak dikkat çeken bir oyun geliştirildi.

Superstar Skaters isimli Hugo Games firmasından çıkan oyun, tarz olarak hemen hemen Subway Surfers ile aynı, ama karakterleri Hugo ve Cristiano Ronaldo olduğu için değişik bir zevk vermekte.

1

Aslında karakterleri görünce “Ne ilgi?” diyoruz. Başka bir deyişle biri çocukluğumuzun favori karakterimiz Hugo, ötekisi ise günümüzün futbol efsanesi, hem de bu oyunu gelmiş geçmiş en iyi icra edenlerden Cristiano Ronaldo. Tabii bu da bizim haberini yapmamız gibi alaka çekici olması yerine yapılmış bir şey. Başarılı da olduğunu söylemek gerek.

5 sene önce yazılmıştır.
"Hugo ve Cristiano Ronaldo İkilisinin Rol Adlığı İlginç Oyun: Superstar Skaters" bu yazı 6 Haziran 2015 tarihinde saat 18:09 sularında "Teknoloji" kategorisinde yayınlanmış olup "denizli" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 83 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)