Huawei Yeni Güncellemesini 5 Telefon İçin Yayınladı

Blogolik Yazar tarafından 11 Nisan 2020 tarihinde yazılmıştır.

Çinli teknoloji şirketlerinden Huawei, yeni yazılım güncellemesini 5 akıllı telefonu için paylaştı.

Android ekosisteminde güncelleme birçok kullanıcı için önemliyken birçok kullanıcı için de “stabil bir telefon kullanmak” önemli oluyor. Son dönemde Xiaomi, Samsung ve Huawei güncelleme konusunda oldukça agresif bir çalışma yürütüyor. Bu konuda sınıfta kalan üretici ise OPPO oldu ama o da güncelleme furyasını başlatıyor. Huawei bugün yaptığı açıklama ile güncelleme listesine 5 yeni modelini daha ekledi. Huawei EMUI 10.1 ve MagicUI 3.1 güncellemesi farklı modeller ile yola devam ediyor.

Yeni güncelleme 5 farklı cihaz için sunuldu. Bildiğiniz üzere EMUI 10.1 güncellemesi Honor tarafında MagicUI 3.1 olarak geçiyor. İşte güncellemeyi alan yeni telefonlar.

Huawei Nova 5
Huawei Nova 5 Pro
Huawei Nova 5i Pro
Huawei Nova 5Z
Honor 20S

Yukarıdaki telefonlardan birine sahipseniz şu an size bir bildirim gelmiş olabilir. Eğer hala güncelleme almadıysanız yorum kısmından bildiriniz.

5 ay önce yazılmıştır.
EtiCanlar:
"Huawei Yeni Güncellemesini 5 Telefon İçin Yayınladı" bu yazı 11 Nisan 2020 tarihinde saat 18:30 sularında "Cep Telefonları" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 3 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)