Huawei Watch GT2 Güncellendi

Blogolik Yazar tarafından 23 Nisan 2020 tarihinde yazılmıştır.

Huawei şirketi, Watch GT2 akıllı saati için yeni bir güncelleme yayınladı. İşte konuya dair detaylar…

OTA üzerinden sunulan 1.0.6.26 sürümü ile sağlık uygulaması üzerinden SpO2 izleme özelliği kullanılabiliyor. Ayrıca güncelleme ile sistem performans ve kararlılığını da arttırıyor. Peki, nedir bu SpO2?

SpO2, kan dolaşımındaki oksijen seviyelerinin bir tahminini temsil ediyor. Sağlıklı bir insanın SpO2 seviyesi 90 ila 100 arasında olmalıdır. Kandaki düşük oksijen seviyeleri, sağlık üzerinde ciddi etkisi olabilecek hipoksemiye neden olabilir. Özellikle yaşlılar, bazı kalp ve akciğerlerle ilgili hastalıklara ve horlama sorunlarına sahip olanlar SpO2 yüzünden sağlığını kaybedebiliyor.

Bu özellik, yoğun egzersiz seansları sırasında oksijen seviyelerini izlemek için oldukça faydalı olacak. Şimdilik GT2 modeline gelen bu özelliğin yakında spor odaklı olan GT2e modeline de gelmesi bekleniyor.

Huawei, akıllı saat kategorisini bir hayli önemsiyor ve önümüzdeki süreçte de bu tarz güncelleme destekleri sunmaya devam edecektir.

5 ay önce yazılmıştır.
EtiCanlar:
"Huawei Watch GT2 Güncellendi" bu yazı 23 Nisan 2020 tarihinde saat 15:18 sularında "Teknoloji" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 29 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)