Huawei Watch GT Akıllı Saati Ülkemizdeki Yerini Aldı

Blogolik Yazar tarafından 16 Ocak 2019 tarihinde yazılmıştır.

Yeni Huawei Watch GT akıllı saat modeli ülkemizde satışa sunuldu. Peki hangi fiyattan?

Ekim 2018’de tanıtılan Huawei Watch GT akıllı saat ülkemizde satışa sunuldu. LightOS işletim sistemiyle çalışan akıllı saat iki haftayı bulan pil süresiyle dikkat çekiyor.

Watch GT, klasik bir görünümde ve iki belirgin butona sahip. 1.39 inç büyüklüğünde 454×454 piksel çözünürlüklü AMOLED ekrana sahip olan akıllı saatte Android Wear işletim sistemi yerine Huawei tarafından geliştirilen LightOS isimli bir platform kullanılıyor.

Akıllı saatte 316L paslanmaz çelik ve seramik çerçeve kullanılıyor. Bunun yanında deri kayışların da eşlik ettiği akıllı saat pil ömrüyle ise kullanıcılarını memnun edecek. Akıllı güç tasarrufu sayesinde Watch GT iki hafta kullanım süresi sunuyor. Tabii bu modda ekran parlaklığı minimum seviyeye, işlemci ise çalışma frekans hızını düşüyor.Saatin alt kısmında 6 LED kullanan bir optik kalp atış hızı sensörü bulunuyor. Bu sensörde kalp atış hızınızı okumada daha verimli olacak ve zaman içerisinde bunu daha iyi öğrenecek Truseen 3.0 teknolojisi bulunmakta.

Saatin spor sürümü 1.199 TL fiyat etiketine sahip olup bu rakam klasik model için 1.399 TL’ye kadar çıkıyor.

2 sene önce yazılmıştır.
EtiCanlar:
"Huawei Watch GT Akıllı Saati Ülkemizdeki Yerini Aldı" bu yazı 16 Ocak 2019 tarihinde saat 15:46 sularında "Cep Telefonları" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 13 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)