Huawei Uygun Fiyatlı 5G Telefonlar Satacak

Blogolik Yazar tarafından 12 Mayıs 2019 tarihinde yazılmıştır.

Huawei cephesinde akıllı telefon dünyasıyla ilgili gelişmeler yaşanmaya devam ediyor. Şirket uygun fiyatlı 5G telefonlarla geliyor.

Huawei 5G ürün grubu başkanı Yang Chaobin geçtiğimiz gün gerçekleşen bir etkinlikte 5G gelişiminin ve yaygın kullanımının 4G’den daha hızlı gerçekleşeceğini belirtti. Chaobin bunun yanında 2020’nin sonunda ve eğer ertelenirse 2021’in başında bütçe dostu telefonlarda 5G desteğinin yer almaya başlayacağını ifade etti.

Huawei’in bir başka kıdemli yöneticisi Peter Zhou, yakın zamanda Financel Times’a verdiği bir röportajda bu yıl 600 $ fiyatlı bir 5G telefon duyurmayı planladıklarını belirtmişti.

Huawei halihazırda 5G’nin gelişimi ve yaygınlaşmasında önemli çalışmalar yürüten üreticilerin başında geliyor. Şirketin ilk 5G telefonu Mate 20X 5G geçtiğimiz gün Avrupa’da 997 Frank / 981 $ fiyatla satışa sunuldu. Bu fiyat etiketi 5G cihazlar hususunda kullanıcının gözünü korkutmuştu.

1 sene önce yazılmıştır.
EtiCanlar:
"Huawei Uygun Fiyatlı 5G Telefonlar Satacak" bu yazı 12 Mayıs 2019 tarihinde saat 12:01 sularında "Cep Telefonları" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 3 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)