Huawei Teknik Servis İndirimine Gitti

Blogolik Yazar tarafından 23 Kasım 2018 tarihinde yazılmıştır.

Huawei şirketi, bazı akıllı telefonların indirimli yedek parça fiyatlarını açıkladı.

Huawei’nin büyük ilgi gören P20 Lite, P Smart ve Mate 10 Lite modellerinde geçerli olan teknik servis indirimi, yedek parça fiyatlarında yapılan indirimin bir sonucu olarak ortaya çıkıyor. İndirimli yedek parça fiyatları tüm yetkili Huawei Teknik Servis noktalarında geçerli olacaktır.

Huawei P20 Lite akıllı telefon modelinde ekran değişim fiyatı 613 TL’den yüzde 30 indirim ile 429 TL’ye, P Smart modelinde 491 TL’den yüzde 33 indirimle 329 TL’ye, Mate 10 Lite modelinde ise 569 TL’den yüzde 39 indirimle 349 TL’ye düşürüldü. Ayrıca diğer modellerin ekran tamir bedellerinde yüzde 5’e varan indirimler yapıldı. Kampanyalar Ocak ayının sonuna kadar devam edecek olup kullanıcılar bu süre zarfında indirimlerden yararlanabilecek.

2 sene önce yazılmıştır.
EtiCanlar:
"Huawei Teknik Servis İndirimine Gitti" bu yazı 23 Kasım 2018 tarihinde saat 12:50 sularında "Haber" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 9 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)