Huawei Tedarikçilerinden iPhone Telefonlar İle İlgili Mühim Karar!

Blogolik Yazar tarafından 11 Aralık 2018 tarihinde yazılmıştır.

Huawei tedarikçileri, çalışanlarının iPhone marka akıllı telefonlar satın almalarını engellemeye başladı.

Huawei LCD ekran tedarikçisi Menpad, yaptığı bir açıklama ile çalışanların artık iPhone kullanmalarını yasakladı ve iPhone’larınu değiştirmek isteyen çalışanlarına da maddi destek sözü verdi. Aslında bir noktada şirket haklı, zira ekmek yediğiniz yerin ürünlerini kullanmak en doğrusu değil mi? Dün gelen bir habere göre Çin’de bir yerel mahkeme Qualcomm’un isteği ve talebi ile bazı iPhone modellerinin satışının yasaklanmasını istemiş ve bu da mahkeme tarafından kabul edilmişti.

Bu gerginlik sürerken önümüzdeki dönemde Çin ve Amerika arasında nasıl ekonomik yaptırımlar uygulanacak bilemiyoruz ama ZTE‘nin başına gelenlerin aynısının Huawei‘nin de başına geleceğini öngörüyoruz. Bakalım ilerleyen süreçte konu ile ilgili ne gibi gelişmeler yaşanacak?

1 sene önce yazılmıştır.
EtiCanlar:
"Huawei Tedarikçilerinden iPhone Telefonlar İle İlgili Mühim Karar!" bu yazı 11 Aralık 2018 tarihinde saat 18:52 sularında "Cep Telefonları" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 10 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)