Huawei P30 Pro Telefonu Android Güncellemesi Aldı

Blogolik Yazar tarafından 7 Nisan 2020 tarihinde yazılmıştır.

Huawei markasının P30 Pro akıllı telefonu için Android güncellemesi yayınlandı. İşte tüm detaylar…

Akılı telefon pazarında güncelleme en önemli alım kriterlerinden birisi. Bu noktada iOS işletim sistemi için “en iyi” diyenler Apple‘ın telefonları yeni güncellemeler ile yavaşlattığının ortaya çıkmasından beri pek konuşmuyor. Android ekosisteminde ise üreticiler artık işi çözmeye başladı. Android sürümünden önce kendi arayüzlerini güncellemeye başlayan üreticiler bu noktada kullanıcılarını da memnun etmeye başladılar. Bugün çok önemli bir güncelleme yapıldı ve Huawei P30 Pro EMUI 10.1 güncellemesine resmen kavuştu.

Güncelleme ile ilgili gelen yenilikleri paylaşacağız ama bize sorarsanız en önemli özellik şu oldu. Yeni güncelleme ile cep telefonunuzu PC‘ye bağladıktan sonra sesli görüşme yapabiliyorsunuz. Bildiğiniz üzere P30 Pro serisinde cep telefonunu PC’ye bağlayıp telefonun yazılımını bilgisayarınızdan kullanabiliyordunuz. Bu güncelleme ile iş bir tık öteye taşınıyor. Dolayısıyla güncellemeyi edinmek genel itibariyle oldukça yararlı görünüyor.

6 ay önce yazılmıştır.
EtiCanlar:
"Huawei P30 Pro Telefonu Android Güncellemesi Aldı" bu yazı 7 Nisan 2020 tarihinde saat 19:26 sularında "Cep Telefonları" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 2 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)