Huawei P20 Pro Çok Konuşulacak Bir Güncelleme Aldı

Blogolik Yazar tarafından 20 Haziran 2018 tarihinde yazılmıştır.

Huawei, P20 Pro akıllı telefonu için epey konuşulacak bir güncelleme hazırladı. İşte habere ilişkin detaylar…

Akıllı telefon pazarında geçtiğimiz yıl Sony’nin başlattığı 720p çekimde 960fps çekim gücü bu yıl Sony tarafından 1080p yani Full HD’de 960fps değerine çıkartılsa da Sony bu özelliği öne çıkartamadı ama geçtiğimiz yılın değerlerini ve teknolojisini kullanan Samsung bu özelliği oldukça ön plana çıkardı. Bunun yanında aynı özellik Huawei P20 Pro‘da da bizlere sunuldu.

Şimdi Galaxy S9 Plus’ta bir objenin yavaş çekim modunda videosunu çekmek istiyorsanız videoya basıyorsunuz ve obje hareket edince otomatik kayıt başlıyor. Bunun yanında standart çekim de sunuluyor. Huawei P20 Pro’da ise Samsung’un otomatik çekim özelliği yoktu ve bugün gelen bir güncelleme ile birlikte Huawei P20 Pro Galaxy S9 Plus otomatik kayıt özelliği güncellemesini aldı. P20 Pro sahipleri artık bu özellikten yararlanabilecek.

2 sene önce yazılmıştır.
EtiCanlar:
"Huawei P20 Pro Çok Konuşulacak Bir Güncelleme Aldı" bu yazı 20 Haziran 2018 tarihinde saat 23:01 sularında "Cep Telefonları" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 15 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)