Huawei P20 Hakkında Resmi Tanıtım Gerçekleştirildi

Blogolik Yazar tarafından 27 Mart 2018 tarihinde yazılmıştır.

Huawei P20 modeli uzun zamandır mobil gündemi epey meşgul ediyor. Cihaz ile ilgili son olarak yeni önemli bir gelişme daha yaşandı.

Huawei, P20 modelini gün itibariyle Paris’te düzenlediği organizasyonda tanıttı. Huawei P20, Apple ve Samsung’un üstün modellerine kafa tutacak yeteneklere sahip.

Huawei P20; 1080×2280 çözünürlüğe sahip 5.8-inç LCD ekranla taçlandırılmış. Söz konusu çözünürlük QHD seviyesinin ötesinde ve FHD olarak tanımlanıyor.

Huawei, f/1.6 diyagramına sahip iki farklı kamera sunuyor. Bunlardan biri 20 MP, diğeri ise 12 MP destekli. Akıllı bomba; 24 megapiksellik ön kamera performansı davadediyor. Cihazda doğal olarak parmak izi sensörü de bulunuyor.

Şimdi de cihazın donanımsal yeteneklerine göz atalım: Huawei’nin büyük silahı; 8 çekirdekli Kirin 970 yongası, 6 GB RAM, dahili 128 GB saklama alanı, 3400 mAh batarya ile gücünü gösteriyor. Cihaz elbette güncel Android Oreo işletim sistemi ile geliyor.

Telefon yaktlaşık 3300 TL fiyat etiketi ile satılacak fakat bu fiyata verginin dahil olmadığını belirtelim.

2 sene önce yazılmıştır.
EtiCanlar:
"Huawei P20 Hakkında Resmi Tanıtım Gerçekleştirildi" bu yazı 27 Mart 2018 tarihinde saat 17:13 sularında "Cep Telefonları" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 51 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)