Huawei Özel Porsche Design Serisi İle Gönülleri Kazanacak

Blogolik Yazar tarafından 1 Nisan 2018 tarihinde yazılmıştır.

Ünlü teknoloji şirketi Huawei, Porsche Design serisi akıllı telefonları ile dikkat çekiyor. Design serisine ait iki farklı Huawei akıllı telefon modelinin özellikleri belli oldu.

Huawei Porsche Design Mate RS özellikleri neler?,2 Bin dolarlık fiyatıyla cep yakacak yeni amiral gemisinin ekran altına gizlenmiş parmak izi sensörü bulunuyor.

P20 ve P20 Pro ile birlikte Huawei, bugün Porsche Design Huawei Mate RS akıllı telefonunu da duyurdu. Porsche design imzası ve estetiğiyle inşa eilen yeni modelde; Leica’nın üçlü kamera seti kullanılmış. 40 Megapiksel RGP sensör, 20 Megapiksel monochrome sensör ve Telefoto lensli 8 Megapiksellik üçüncü kameradan oluşuyor bu üçlü set. Ön tarafta ise 24 megapiksellik bir selfi kamerası bulunmakta. Böylece cihaz kamera konusunda da iddialı.

Huawei Porsche Design Mate RS Özellikleri

6 inç OLED 2K Kavisli Ekran,
6GB RAM,
4.000 mAh Batarya,
256 GB ve 512GB Depolama Alanı Seçenekleri
Siyah ve Kırmızı Renkler

Huawei Porsche Design Mate RS Fiyatları

256 GB olan model €1,695 yaklaşık 2.100 dolar.
512 GB olan model ise €2,095 yaklaşık 2.600 dolar.

Görüldüğü gibi fiyat konusunda epey pahalı olacak. Bu sebeple çok fazla üretilmediğini, belli bir kesme hitap ettiğini söyleyebiliriz.

2 sene önce yazılmıştır.
EtiCanlar:
"Huawei Özel Porsche Design Serisi İle Gönülleri Kazanacak" bu yazı 1 Nisan 2018 tarihinde saat 14:27 sularında "Cep Telefonları" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 23 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)