Huawei Önemli Başarılar Elde Etmeye Devam Ediyor

Blogolik Yazar tarafından 30 Aralık 2018 tarihinde yazılmıştır.

Akıllı telefon kategorisinde giderek daha prestijli bir hale gelen Huawei, Amerikan hükümetinin ambargosuna rağmen hala iyi durumda ve daha da iyiye gidiyor.

Amerikan Hükumeti Huawei ürünlerinin kullanımı ulusal güvenlik sebebi ile durdurdu ama bununla ilgili net bir detay ortaya koyamadı. Huawei CFO’su İran ambargosunu delme suçu ile tutuklandı ve daha sonra da ev hapsi ve kefalet ile serbest bırakıldı. Süreç bir şekilde işliyor ama Amerikan Hükumetinin bizleri de tatmin edecek bir delil ortaya koyamaması insanların da canını sıkmaya başladı.

Bugün ortaya çıkan 2018 sonuçlarına göre Huawei, 2018 yılında gelirlerini 100 milyar dolara yükseltti. Bunun geçtiğimiz yıla göre %21 büyüme anlamına geldiğini görüyoruz ama Huawei’nin pazarlama giderlerini oldukça merak ediyoruz. Bakalım şirket bu konuda da bir açıklamada bulunacak mı?

1 sene önce yazılmıştır.
EtiCanlar:
"Huawei Önemli Başarılar Elde Etmeye Devam Ediyor" bu yazı 30 Aralık 2018 tarihinde saat 21:52 sularında "Cep Telefonları" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 4 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)