Huawei Nova Serisindeki Satış Rakamıyla Dikkat Çekti!

Blogolik Yazar tarafından 18 Aralık 2018 tarihinde yazılmıştır.

Huawei şirketi, akıllı telefon alanında Nova serisi ile önemli bir başarı elde etmiş gözüküyor. Nova serisinin 65 milyondan fazla sattığı duyuruldu.

Mobil dünyasında henüz ikinci yılını dolduran Nova serisi, Ekim 2016’da kullanıcıların karşısına çıktı. İçerisinde Nova 2 / Nova 2 Plus, Nova 2s ve Nova 3 gibi birkaç model barındıran seri Huawei’in açıklamasına göre 65 milyon adetten fazla sattı.

Daha çok genç kullanıcıları hedefleyen serinin telefonlar her ülkede satışa sunulmuyor. Ancak Huawei bunun yerine farklı isimlendirmeler tercih edebiliyor. Nova 3e ve P20 Lite gibi.

Huawei ayrıca yakın zamanda Nova serisini Hindistan gibi önemli bir para getirdi. Genç nüfusun ağırlık olduğu Hindistan dünyanın en büyük ikinci mobil pazarı ve genişleme Nova serisi telefonların satışlarına ciddi katkı sunacaktır. Böylece Huawei çok daha iddialı bir konuma gelmiş olacak.

2 sene önce yazılmıştır.
EtiCanlar:
"Huawei Nova Serisindeki Satış Rakamıyla Dikkat Çekti!" bu yazı 18 Aralık 2018 tarihinde saat 13:51 sularında "Cep Telefonları" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 6 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)