Huawei Nova 5T Hakkında Önemli Detay

Blogolik Yazar tarafından 18 Aralık 2019 tarihinde yazılmıştır.

Huawei Nova 5T akıllı telefonunun ülkemizdeki satış fiyatı ve pek çok detay belli oldu. İşte ayrıntılar…

Günümüzdeki yoğun koşuşturma içinde özellikle yavaş şarj, hayatınızı da yavaşlatıyor. Ancak HUAWEI NOVA 5T’nin 3750 mAh2 bataryası 22.5 W HUAWEI SuperCharge sistemine sahip. Bu da sadece 30 dakikada %50 şarj elde edilmesini sağlıyor.

HUAWEI NOVA 5T birinci sınıf Kirin 980 AI işlemcisi tarafından destekleniyor. 6GB RAM ve 128GB dahili hafızanın yanı sıra güçlü EMUI 9.1 işletim sistemi ile birlikte, bileşenler yüksek kaliteli modellere eşit, gecikmesiz, akışkan bir kullanıcı deneyimi sunmak için bir araya geliyor. 720 MHz hızında çalışan Mali G76 grafik işlemcisini bünyesinde barındıran NOVA 5T, oyun performansında da iddiasını koruyor.

NOVA 5T özellikle Mor renkli versiyonu ile ön plana çıkarken, akıllı telefon estetiğine yeni bir canlılık getiriyor. Bu versiyon, kontrast renk ve gölgenin parıldayan dalgalarını üretmek için ışığı kıran zarif mor cam kasanın üzerine oyulmuş NOVA sembolüne sahip.

HUAWEI NOVA 5T, Mor, Mavi ve Siyah renk seçenekleriyle 4.499TL tavsiye edilen son kullanıcı fiyatıyla Türkiye’deki tüketiciler ile buluşuyor. Bakalım ürün nasıl bir satış performansı sergileyecek?

10 ay önce yazılmıştır.
EtiCanlar:
"Huawei Nova 5T Hakkında Önemli Detay" bu yazı 18 Aralık 2019 tarihinde saat 21:51 sularında "Cep Telefonları" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 7 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)