Huawei Mate 9 İçin Yeni Bir Güncelleme Yayınlandı

Blogolik Yazar tarafından 6 Temmuz 2020 tarihinde yazılmıştır.

Huawei, Mate 9 akıllı telefonu için yeni bir güncelleme yayınladı. İşte güncellemeye dair tüm ayrıntılar…

Güncelleme konusunda en eski kullanıcılarını bile unutmayan Huawei, bugün Mate 9 serisi için yayınladığı yeni güncelleme ile bunu tekrardan kanıtlamış oldu. Geçtiğimiz aylarda da üç yaşındaki P10 Lite için güncelleme yayınlayan bu şirket, müşterilerine ne kadar sadık olduğunu, sergilediği örnek davranışlar ile herkese göstermiş oldu.

2016 yılında piyasaya sürülen Mate 9 serisi, bugün hiç beklenmedik şekilde 3.2GB boyutunda yeni bir güncelleme aldı. EMUI 9.1.0.228 yapı numarasına dayanan bu güncelleme, hata düzeltmeleri ve güvenlik yamasının yanı sıra, tonlarca yeniliği de beraberinde getiriyor. Değişiklik günlüğüne bakacak olursak cihazlarınızın ekranını artık, bir video görüşmesi sırasında bir arkadaşınızla veya akrabanızla paylaşmanız mümkün olacak. Ekran Paylaşımı olarak adlandırılan bu özellik, şüphesiz güncellemenin getirdiği en yararlı yeniliklerden biri.

Buna ek olarak Mate 9 serisi, yeni güncelleme ile birlikte Huawei‘nin geçtiğimiz aylarda duyurduğu akıllı şarj modu özelliğine de kavuşmuş oldu. Örneğin telefonunuzu gece şarja taktığınız zaman, akıllı şarj modu devreye otomatik olarak girecek ve cihazın daha yavaş şarj olmasını sağlayacaktır. Bu sayede de pil ömrünüz daha uzun süre dayanabilecek. Bu doğrultuda güncellemenin oldukça önemli olduğunu söylemek mümkün.

5 ay önce yazılmıştır.
EtiCanlar:
"Huawei Mate 9 İçin Yeni Bir Güncelleme Yayınlandı" bu yazı 6 Temmuz 2020 tarihinde saat 23:37 sularında "Cep Telefonları" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 2 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)