Huawei Mate 40 Telefonunun Kamera Özellikleri Belirlendi

Blogolik Yazar tarafından 15 Haziran 2020 tarihinde yazılmıştır.

Huawei Mate 40 akıllı telefonunun kamera özellikleri belli oldu. İşte habere dair detaylar…

Çinli teknoloji devi Huawei‘nin, bu yıl sonunda tanıtacağı Mate 40 serisinin kamera özellikleri ile ilgili bazı yeni sızıntılar ortaya çıktı. Şirketin tedarik zincirinde görevli olan bir kişi, Mate 40‘ın 108 megapikselli bir ana kameraya sahip olacağını iddia ediyor. Ayrıca, bu 108 megapikselli lens diğer cihazlarda bulunan lenslere kıyasla bizlere daha iyi bir optik performansı sunacak. Buna ek olarak Huawei, yeni Mate 40 serisinde 9P adında bir lense de yer verecek. Bu lens de çekilen görüntüleri işleme yeteneğini büyük ölçüde geliştirecek.

Ayrıca Huawei‘nin bu seride kullanacağı 108 megapiksel lens, aynı çözünürlüğe sahip diğer lenslere kıyasla daha kaliteli ve daha net fotoğraflar çekmenize de olanak tanıyacak. Şu ana kadar cihazın kamera özellikleri ile ilgili tüm bildiklerimiz bu kadar. Ancak, her yıl kamera şampiyonu olan Huawei’nin, şüphesiz yeni serisiyle de bu iddiayı sürdüreceğini düşünüyoruz.

Geçtiğimiz aylarda ortaya çıkan haberlere göre Huawei, yeni Kirin 1020 işlemcisini bu yılın ikinci çeyreğinde piyasaya sürecek. Çinli şirket bununla birlikte Mate 40 serisinde de bu işlemciye yer verecek. Ayrıca söylentilere göre bu yıl kullanılacak olan Kirin 1020 yonga seti, içerisinde bulunduğu tüm akıllı telefonların da fiyatını yükseltecek. Anlayacağınız Mate 40 seri kesinlikle ucuz bir fiyat ile tanıtılmayacak. Bu da pek çok kullanıcının Mate 40 hayalinin erkenden suya düşmesi anlamına geliyor.

3 ay önce yazılmıştır.
EtiCanlar:
"Huawei Mate 40 Telefonunun Kamera Özellikleri Belirlendi" bu yazı 15 Haziran 2020 tarihinde saat 20:31 sularında "Cep Telefonları" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 3 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)