Huawei Mate 20 Lite Kendi İçerisinde İkiye Ayrılacak!

Blogolik Yazar tarafından 21 Temmuz 2018 tarihinde yazılmıştır.

Huawei Mate 20 LTE ile ilgili Twitter ortamından sürpriz bir sızıntı paylaşıldı. Sızıntıya göre Mate 20 Lite, kendi içerisinde versiyonlara ayrılan bir model olacak.

2018 yılında geçtiğimiz hafta itibariyle 100 milyon akıllı telefon satışını geçtiğini açıklayan Huawei, yıl sonu itibariyle 200 milyon adeti gözüne kestirmiş durumda. Şirketin bu noktada satışları artırmak için yeni modellere ihtiyaç duyduğunu biliyoruz. Huawei geçtiğimiz gün genç kullanıcıları hedefleyen Nova 3 ve Nova 3i telefonların duyurusunu gerçekleştirdi. Yılın ikinci yarısında satışlara ivme kazandıracak asıl modeller Mate 20 serisi olacaktır. Huawei Mate 20 Lite serinin uygun fiyatlı modeli olup, selefi gibi çok fazla ilgi göreceği aşikar.

Mate 20 Lite hakkında mobil dünyasının önde gelen güvenilir bilgi kaynaklarından Roland Quandt şaşırtıcı bir bilgi paylaştı. İddiaya göre Mate 20 Lite’ın Sydney M ve Sydney I isimli iki farklı modeli geliyor. Şu an bu modeller ile ilgili teknik özelliklere dair herhangi bir bilgi bulunmuyor. Daha fazla bilgiye erişebilmek için biraz daha beklemek gerekiyor.

2 sene önce yazılmıştır.
EtiCanlar:
"Huawei Mate 20 Lite Kendi İçerisinde İkiye Ayrılacak!" bu yazı 21 Temmuz 2018 tarihinde saat 18:09 sularında "Cep Telefonları" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 35 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?





    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)